logo SLIMMERNIEUW

Amstelveen

FoodSteps Diëtisten Amstelveen Lea Polak, diëtist & leefstijloach Lea@FoodStepsDietisten.nl Chiara Samito, Diëtist Chiara@FoodstepsDietisten.nl MTC Fysiotherapie Dylan Walters, fysiotherapeut Karel Muns Fysiotherapie Sam Zalman, fysiotherapie sam.zalman@karelmuns.nl Gino van Veldhuizen, fysiotherapeut

logo SLIMMERNIEUW

Delden

Fysio Centrum Kamminga Danielle Spanjers, fysiotherapeut d.spanjers@fysiocentrumkamminga.nl Diede Spekreijse, fysiotherapeut diede@fysiocentrumkamminga.nl Thijs Kamminga, fysiotherapeut/leefstijlcoach thijs.kamminga@fysiocentrumkamminga.nl

Zutphen

Dokter Bloem, leefstijlkliniek Melanie Meijer, huisarts en leefstijlarts gezond@dokterbloem.nl Nelleke Dillema, diëtist info@natuurdietist.net Arcus Fysiotherapie Rita Paalman, fysiotherapeut ritapaalman@arcusfysiotherapie.nl Wijzer in voeding Ingrid van Rijn, diëtist ingridvanrijn@wijzerinvoeding.nl Diëtist Zutphen Tanja Volmer, diëtist Tanjavolmer@dietistzutphen.nl FC Zutphen Michiel van der Beek,  leefstijlcoach i.o. vestigingsmanager@stichtinghetmeijerink.nl Sensire Suzanne Wever van der Aa, diëtist s.wever@sensire.nl      

Winterswijk

Sensire, diëtetiek Marloes Schennink m.schennink2@sensire.nl De Rooy Fysiotherapie Silke Hoog Antink, fysiotherapeut silke@derooyfysio.nl Joost Wichers, fysiotherapeut joost@derooyfysio.nl Marie-Louise Groot Kormelink, leefstijlcoach Marie-Louise Groot Kormelink, info@marie-louisegrootkormelink.nl

logo SLIMMERNIEUW

Aalten

Diëtistenpraktijk Juce Esther Houwer, diëtist esther@jucevoedingenleefstijl.nl Diëtist Evenwicht Judith van Duin-Westhuis, diëtist judithwesthuis@dietist-evenwicht.nl Fysiotherapie de Hofstraat Bert Heinen info@fysiodehofstraat.nl

logo SLIMMERNIEUW

’s Heerenberg

Diëtistenpraktijk Lieke van Soest Lieke van Soest, diëtist info@liekevansoestdietist.nl Maaike Lentjes, diëtist Maaike@liekevansoestdietist.nl Ghislaine Joyce van den Bos, diëtist info@liekevansoestdietist.nl Laco sportcentrum ‘s-Heerenberg Koen Rissewijck, buurtsportcoach krissewijck@hotmail.com Praktijk Berghstede Ellen Tijsse Klasen, fysiotherapeut f.jeurissen2@upcmail.nl Sensire Ingeborg Reitsema, diëtist i.reitsema@sensire.nl

logo SLIMMERNIEUW

Ulft/Silvolde/Gendringen

Dietist Séline Séline Klompenhouwer, diëtist seline@dietist-seline.nl Therapie & Training Achterhoek Loes Heuves, oefentherapeut Gilmer Lampe, fysiotherapeut Van Dijk Voedingsadvies Nicole Kappert, diëtist nicolekappert@voedingdiebijjepast.nl Right Care Ansley Chung, fysiotherapeut Eulink Fysiotherapie & training Tobias Eulink, fysiotherapeut

logo SLIMMERNIEUW

Varsseveld

Diëtistenpraktijk Lieke van Soest Lieke van Soest, diëtist info@liekevansoestdietist.nl Sensire Ingeborg Reitsema, diëtist i.reitsema@sensire.nl

logo SLIMMERNIEUW

Zelhem

GLI team Zelhem, Hengelo, Halle Sensire, diëtetiek Hilde Kuiperij, diëtist H.Kuiperij@sensire.nl Fysiotherapie Janssen van Dijke Lianne Bilderbeek, fysiotherapeut lbilderbeek@janssenvandijke.nl Fysiotherapie MedSupport Joëlle Bockting, fysiotherapeut joellebockting@gmail.com