Hengelo

Fysiocentrum Kamminga Danielle Spanjers, fysiotherapeut d.spanjers@fysiocentrumkamminga.nl Maureen Oonk, fysiotherapeut maureenoonk@outlook.com Diede Spekreijse, fysiotherapeut diede@fysiocentrumkamminga.nl Carint-Reggeland Dorien Boonstra, diëtist d.boonstra@carintreggeland.nl In Balans Sylvia Jelierse, diëtist Sylvia@inbalans.org

Den Haag

Voedingsadvies & Coaching Sharma Debby Sharma, diëtist info@dietistenpraktijk-sharma.nl

Heerde

Voedingsadviesbureau Diadem Geralda Perdon, diëtist info@diadem.nl

Ede

Dietheek Ede Roos van Hout, diëtist R.vandenhout@dietheek.nl

Losser

Diëtistenpraktijk EetBewust.nu Maartje Rinket, diëtist maartjerinket@eetbewust.nu Team Fysio Jorieke Munsterhuis, fysiotherapeut j.munsterhuis@teamfysio.nl Gemeente Losser Jurgen Schiphorst, buurtsportcoach J.Schiphorst@Losser.nl

Noordhorn

Diëtistenpraktijk Zuidhorn Annelyn de Vries, diëtist info@fitalize.nl Diëtistenpraktijk Zuidhorn Johan Oostland, diëtist johan@fysio-fit.nl Fysiotherapie Westerkwartier Peter Klamer, fysiotherapeut prklamer@ziggo.nl

Bergambacht

Fysio-Fitness Kees Bakker Cindy Achterberg, fysiotherapeut en leefstijlcoach cindy@fysiofitness-bergambacht.nl

Laren

Solis Paramedisch centrum Laren Marloes Nijenhuis-Stapelbroek, fysiotherapeut en leefstijlcoach Marloes.Nijenhuis@zorggroepsolis.nl Joel Kuiper, fysiotherapeut en leefstijlcoach Joel.Kuiper@zorggroepsolis.nl