Maastricht

Fysiotherapie Ceramique Frank Theeuwen, fysiotherapeut en leefstijlcoach Frank@fysiotherapieceramique.nl Luc Eijssen, sportkundige en leestijlcoach luc@fysiotherapieceramique.nl

Oudewater

Praktijk voor fysiotherapie Mastwijk en Wagemakers, Sander Wagemakers, fysiotherapeut en leefstijlcoach info@fysiooudewater.nl Tanja Rietveld- te Poele, fysiotherapeut en leefstijlcoach info@fysiooudewater.nl

Rheden

Dietistienpraktijk Igia, Nina Kaso-Kladakis, dietist en leefstijlcoach info@dietistenpraktijk-igia.nl Zelfcetera Coaching Nienke Hoogstraten, holistisch life coach, psycholoog en natuurgeneeskundig therapeut info@zelfcetera.nl  

Vorden

Fysiotherapie Jansen van den Berg Ellen bos, Casemanager e.bos@prnl.nl Sanien de Groot-Likkel, Fysiotherapeut sanien@jansenvdberg.nl Hanneke Jansen van den Berg, fysiotherapeut Hanneke@jansenvdberg.nl

Volendam

Douw en Tol Fysiotherapie Kees Tol, fysiotherapeut en leefstijlcoach info@douwtol.nl Jennifer Sier, fysiotherapeut sierjennifer@gmail.com Manda Douw, fysiotherapeut en leefstijlcoach mandadouw@hotmail.com Health & Lifestyle Diëtistenpraktijk Mariska Koolen, diëtist mariska@healthenlifestyle.nl

Vught

Fysiotherapie Kapellaan Vught Fleur Huberts, fysiotherapeut en leefstijlcoach fleurhuberts@hotmail.com Gezondheidscentrum Helftheuvel Sandra Vissers, diëtist Sandravissers@ziggo.nl  

Marknesse

Fysiotherapie van Putten Susan van Putten, fysiotherapeut info@fysiotherapievanputten.nl Voedingsadviesbureau Marjolein Bakker Marjolein Bakker, diëtist info@marjolijn-bakker.nl Carrefour Welzijnsgroep Noordoostpolder Bart Maljers, Buurtsportcoach Bart.maljers@carrefour.nu