Groningen

Beterschappen/Tekst-, Vertaal- en Voedingsbureau Christa Nagel Christa Nagel, diëtist garritsen_nagel@planet.nl

Nieuwegein

Diëtistenpraktijk Anita Hellemans Anita Hellemans, diëtist anita@voedingsadviesgroep.nl

Lutte

Diëtistenpraktijk EetBewust.nu Maartje Rinket, diëtist maartjerinket@eetbewust.nu Fysiopraktijk Berghuizen Tessa Mars, fysiotherapeut tessa@fysiopraktijkberghuizen.nl Gemeente Losser Jurgen Schiphorst, buurtsportcoach j.schiphorst@losser.nl

Overdinkel

Diëtistenpraktijk EetBewust.nu Maartje Rinket, diëtist maartjerinket@eetbewust.nu Merlin Aalberts-Vollenbroek, diëtist merlin.vollenbroek@eetbewust.nu Team Fysio Jorieke Munsterhuis, fysiotherapeut j.munsterhuis@teamfysio.nl Mark Schonewille, fysiotherapeut m.schonewille@teamfysio.nl

Raalte

Diëtistenpraktijk Salus Rosalie Kemper, diëtist rosalie@dietistenpraktijk-salus.nl

Swifterbant

Centrum Fysiotherapie Dronten Juliette Slingerland, fysiotherapeut juliette@fysiotherapiedronten.nl Diëtistenpraktijk TopCare Adriëtte Felix-Topper, diëtist adriette.felix@dietistenpraktijktopcare.nl

Belfeld

Active Living BV Sabine Zelen, leefstijlcoach sabine.zelen@activeliving.nl Fysiocentrum Beweeg Jits Jansen, fysiotherapeut jits@fysiocentrumbeweeg.nl

Boxtel

FYSIO-TEAM BV Marcel van Engelen, fysiotherapeut marcel@fysio-team.nl Diëtistenpraktijk van Mensvoort Carla van Mensvoort, diëtist info@dietistenpraktijkboxtel.nl

Eindhoven

Fysiotherapie Achtse Barrier Bart Schols, fysiotherapeut info@fysiotherapieachtsebarrier.nl