Veendam

Zorggroep Meander Geert Jan Geertsema, fysiotherapeut gertjan.geertsema@zgmeander.nl Lian van Aart, diëtist l.vanaart@zgmeander.nl

Cuijk

Fysiotherapie Hofmans van Benthum Demi van Gaal, diëtist demi@hofmansvanbenthum.nl Isabeau Guelen, isabeau@hofmansvanbenthum.nl Dimphy Bens, fysiotherapeut dimphy@hofmansvanbenthum.nl

Schagen

Fysiotherapie Hoep Zuid BV Marieke Op de Coul, fysiotherapeut marieke.opdecoul@fysiotherapiehoepzuid.nl Dieet & Co – diëtisten en consultants Martine Dogger, diëtist martine@dieetenco.nl Mariska Rinkel, diëtist mariska@dieetenco.nl

Zoetermeer

FysiOK Laura van Nobelen lauravnobelen@gmail.com Dietheek Marieke Hendriks m.hendriks@dietheek.nl

Terborg

Fysiotherapie de Paasberg Maaike Lentjes, diëtist maaike@liekevansoestdietist.nl Dylan Bauhuis info@fysiodepaasberg.nl

Wouw

TWB Mirthe van Bedaf, diëtist mvbedaf@twb.nl Monika Starink-Broeders mstarink@twb.nl DePraktijk, therapie & training B.V. René Gerritsen, fysiotherapeut rene@depraktijkwouw.nl