Utrecht Lunetten

Gezondheidscentrum Lunetten Dorien Erkelens, POH-S, d.erkelens@gezondsgu.nl Sara de Bruijn, fysiotherapeut, s.debruijn@gezondsgu.nl Sascha de Jong, diëtist, sa.dejong@careyn.nl

Utrecht Hoograven

Gezondheidscentrum Nieuw Plettenburg en Gezondheidscentrum Hoograven Hugo van Dijk, huisarts, hvdijk@huisarts-nwplb.nl Yvonne van der Kleij, fysiotherapeut, yvonnevdkl@fysio-nwplb.nl Elza Hassefras, fysiotherapeut, elza@fysio-nwplb.nl Elsbeth du Mortier, POH-S, edmortier@huisarts-nwplb.nl Rahiella Fatehmahomed, POH-S, r.fatehmahomed@gezondsgu.nl Yvon Albers, diëtist, y.albers@careyn.nl

Lochem

Fysiotherapie de Brug Frederieke Huizinga, fysiotherapeut, frederieke.huizinga@ftlochem.nl

De Goorn

Diëtistenpraktijk Louise Groot Louise van Vuure-Groot, diëtist, louise@grootindepraktijk.nl Fysio Punt Martijn Punt, fysiotherapeut, info@fysio-punt.nl

logo SLIMMERNIEUW

Drenthe

Fysiotherapie Musselkanaal Marieke Lammers, fysiotherapeut m.lammers@fysiotherapiemusselkanaal.nl Fysiotherapie Musselkanaal Roy de Boer, fysiotherapeut R.deboer@fysiotherapiemusselkanaal.nl

logo SLIMMERNIEUW

Utrecht Leidsche Rijn

Leidsche Rijn Julius Gezondheidscentra: Karolien van den Brekel, huisarts KvandenBrekel@lrjg.nl Aaffiena van der Ven AvanderVen@lrjg.nl Wytse Brongers, fysiotherapeut WBrongers@lrjg.nl Lilly Alefs, fysiotherapeut LAlefs@lrjg.nl Elza Kips, diëtist e.kips@dietheek.nl Jet Oude Reimer, diëtist j.oudereimer@dietheek.nl

logo SLIMMERNIEUW

Soest/Bunschoten

Additief voeding dieet & leefstijl Bea Pinkert, diëtist info@additief-voedingendieet.nl Elzis Sanne van den Berg, beweegmakelaar beweegmakelaar@elzis.nl Fysiotherapie de Bundeling Bep Rademaker, fysiotherapeut info@fysiodebundeling.nl Bregje Rienstra, fysiotherapeut info@fysiodebundeling.nl