Rheden

Zelfcetera Coaching Nienke Hoogstraten, holistisch life coach, psycholoog en natuurgeneeskundig therapeut info@zelfcetera.nl  

Vorden

Fysiotherapie Jansen van den Berg Ellen bos, Casemanager e.bos@prnl.nl Sanien de Groot-Likkel, Fysiotherapeut sanien@jansenvdberg.nl Hanneke Jansen van den Berg, fysiotherapeut Hanneke@jansenvdberg.nl

Volendam

Douw en Tol Fysiotherapie Kees Tol, fysiotherapeut en leefstijlcoach info@douwtol.nl Jennifer Sier, fysiotherapeut sierjennifer@gmail.com Health & Lifestyle Diëtistenpraktijk Mariska Koolen, diëtist mariska@healthenlifestyle.nl

Vught

Fysiotherapie Kapellaan Vught Fleur Huberts, fysiotherapeut en leefstijlcoach fleurhuberts@hotmail.com Gezondheidscentrum Helftheuvel Sandra Vissers, diëtist Sandravissers@ziggo.nl  

Marknesse

Fysiotherapie van Putten Susan van Putten, fysiotherapeut info@fysiotherapievanputten.nl Voedingsadviesbureau Marjolein Bakker Marjolein Bakker, diëtist info@marjolijn-bakker.nl Carrefour Welzijnsgroep Noordoostpolder Bart Maljers, Buurtsportcoach Bart.maljers@carrefour.nu

Steenwijk

Fysio Henny Biemans Henny Biemans, fysiotherapeut henny@fysiohennybiemans.nl Diëtistenpraktijk van Asselt Ester Vos, diëtist ester@dietistvanasselt.nl Elvira Nijmeijer, diëtist elvira@dietistvanasselt.nl

Kampen

Fysio Natuurlijk Ellen Starke- van Boven, fysiotherapeut info@fysionatuurlijk.nl Fysiotherapie Papegaaij en Tegelaar Joey van Dijk, fysiotherapeut joey@fysiokampen.nl