Holten

Diëtisten Groep NL Audry Kleinbussink, diëtist a.kleinbussink@dietistengroep.nl

Kockengen

Diëtistenpraktijk Harkema & van Dijk Patricia van Dijk, diëtist patricia@harkemavandijk.nl

Breukelen

Diëtistenpraktijk Harkema & van Dijk Patricia van Dijk, diëtist patricia@harkemavandijk.nl

Vinkeveen

Diëtheek Ivette Schuurman, diëtist i.schuurman@dietheek.nl VB Fysio Fiona Oost, fysiotherapeut f.oost@vbfysio.nl

Maarssen

Diëtistenpraktijk Harkema & van Dijk Ukie Harkema, diëtist ukie@harkemavandijk.nl Fysio Maarssen Bart Demmer, fysiotherapeut b.demmer@fysiomaarssen.nl

Vleuten

Diëtistenpraktijk Harkema & van Dijk Ukie Harkema, diëtist ukie@harkemavandijk.nl Fysio Maarssen Bart Demmer, fysiotherapeut b.demmer@fysiomaarssen.nl