Neede / Eibergen / Borculo

logo SLIMMERNIEUW
  • Praktijk Fyrtuoos
    Anne van Brummen, fysiotherapeut
    annevanbrummen@hotmail.com
  • Fysio Eibergen
    Ina Gewald, fysiotherapeut
    Ina Gewald <ina@fysio-eibergen.nl>
    Doenja Berendsen-Meekes, fysiotherapeut
    doenja@fysio-eibergen.nl
  • Diëtisten- en voedingsadviespraktijk Joyce Westhoff
    Joyce Westhoff, diëtist
    info@dietistjoycewesthoff.nl
    Geralda Klumpers, diëtist
    geralda@dietistjoycewesthoff.nl
  • Fysiotherapie Hovels en Volmer
    Nienke van Velzen-Perik, fysiotherapeut
    n.vanvelzen@hovelsenvolmer.nl
    Mandy Bosch, fysiotherapeut
    m.bosch@hovelsenvolmer.nl
    Merle Weeink, fysiotherapeut
    merleweeink@hotmail.com
  • Fit en fysio Neede-Borculo
    Casandra Roos, fysiotherapeut
    info@fysioneede.nl
  • Sensire, diëtetiek
    Henriëtte Heijink – de Jong, diëtist
    H.Heijink@sensire.nl
  • Sport Federatie Berkelland
    Nienke Maas, buurtsportcoach
    Nienke@sportfederatieberkelland.nl
    Anne Waanders, buurtsportcoach
    Anne@sportfederatieberkelland.nl