Doetinchem

logo SLIMMERNIEUW
  • Medi-Fit
    Marit van Bergen, fysiotherapeut
    Laurens Harms, fysiotherapeut
    laurens@medi-fit-doetinchem.nl
    info@medi-fit-doetinchem.nl
  • Annelies Leefstijlcoaching
    Annelies Visser, leefstijlcoach
    annelies@anneliesleefstijlcoaching.nl
  • Sport-ID
    Martine Steijvers, buurtsportcoach
    martine.steijvers@sport-id.nl
  • MOVE-Oefentherapie
    Marieke Dikhoff, oefentherapeut
    Lisan Huijbers, fysiotherapeut/oefentherapeut
    Marieke.dikhoff@live.nl
    Lisanhuijbers@live.nl
  • Sensire
    Helmi van den Bosse, diëtist
    h.vandenbosse@sensire
    Hilde Kuiperij, diëtist
    h.kuiperij@sensire.nl
    Suzanne Wever, diëtist
    s.wever@sensire
    Ingeborg Reitsema, diëtist
    i.reitsema@sensire.nl
  • MedSupport Fysiotherapie
    Iris Jegen, fysiotherapeut
    iris@medsupport.nl
  • Dietist Séline
    Séline Klompenhouwer, diëtist
    seline@dietist-seline.nl
  • Fysiotherapie Berghuis, Ernste en van Opstal
    Carlijn Eggink, fysiotherapeut
    info@fysio-berghuis.nl
    Sven Bolderman, fysiotherapeut
  • InMove
    Romee Ponds, oefentherapeut
    inmove.romee@gmail.com
  • Anneleen Visser Diëtistenpraktijk
    Anneleen Visser, diëtist
    info@anneleendietiste.nl