Doetinchem

logo SLIMMERNIEUW
  • Medi-Fit
    Marit van Bergen, fysiotherapeut
    Laurens Harms, fysiotherapeut
    laurens@medi-fit-doetinchem.nl
    info@medi-fit-doetinchem.nl
  • Annelies Leefstijlcoaching
    Annelies Visser, leefstijlcoach
    annelies@anneliesleefstijlcoaching.nl
  • Sportservice Doetinchem
    Martine Steijvers, buurtsportcoach
    m.steijvers@sportservicedoetinchem.nl
  • Tara Vossers – Sportdiëtist & Voedingsprofessional
    Tara Vossers, diëtist
    info@tara-dietist.nl
  • Anniek Ketels, diëtist
    Anniek@tara-dietist.nl
  • Sensire
    Suzanne Wever
    s.wever@sensire
  • Fysiotherapie Engelaar
    Charlotte Braun
    info@fysio-engelaar.nl
  • MOVE-Oefentherapie
    Marieke Dikhoff, oefentherapeut
    Lisan Huijbers, fysiotherapeut/oefentherapeut
    Marieke.dikhoff@live.nl
    Lisanhuijbers@live.nl
  • Sensire
    Helmi van den Bosse
    h.vandenbosse@sensire