Steenwijk

Fysio Henny Biemans Henny Biemans, fysiotherapeut henny@fysiohennybiemans.nl Diëtistenpraktijk van Asselt Ester Vos, diëtist ester@dietistvanasselt.nl Elvira Nijmeijer, diëtist elvira@dietistvanasselt.nl

Kampen

Fysio Natuurlijk Ellen Starke- van Boven, fysiotherapeut info@fysionatuurlijk.nl Fysiotherapie Papegaaij en Tegelaar Joey van Dijk, fysiotherapeut joey@fysiokampen.nl

Nijeveen

Fysiotherapie Praktijk ‘t Oevertje Heleen Klunder, fysiotherapeut Oever21@xs4all.nl Simone Visscher, fysiotherapeut r.visscher@hetnet.nl Diëtistenpraktijk van Asselt Hermien Dijkerman, diëtist hermien@dietistvanasselt.nl

Hardenberg

Fysiototaal Berlinda de Braak- Tempelman, fysiotherapeut berlinda@fysiototaal.nu Esmée Langenberg, fysiotherapeut esmee@fysiototaal.nu

Zwolle

Fysiotherapie Holtenbroek Michael Timmer, fysiotherapeut mic.tim@home.nl Gezondheidshuis Floor Korfage- Niemeijer, fysiotherapeut f.korfage@gezondheidshuis.nu Fysiotherapie de Dobbe Marloes de Jong, fysiotherapeut m.dejong@dedobbe.nl Anneke Jaspers, fysiotherapeut a.jaspers@dedobbe.nl Fysio Mobilae Karlijn Woolthuis, fysiotherapeut kwoolthuis@fysiomobilae.nl Janke van der Hooft – Kamp jvanderhooft@fysiomobilae.nl

Emmeloord

Fysiotherapie Bakker Ernst Jan Bakker, fysiotherapeut ejbakker@fysiotherapiebakker.nl Lynn de Leij, fysiotherapeut ldeleij@fysiotherapiebakker.nl Voedingsadviesbureau Marjolein Bakker Marjolein Bakker, diëtist info@marjolijn-bakker.nl Carrefour Welzijnsgroep Noordoostpolder Bart Maljers, Buurtsportcoach Bart.maljers@carrefour.nu

IJsselmuiden

Praktijk voor Voeding en Leefstijl Ilze Duijn, diëtist ilzeduijn@voedingenleefstijl.com Goedzorg Fysiotherapie Jantine van der Linde, fysiotherapeut j.vanderlinde@goedzorgfysiotherapie.nl

Velp

Fysiotherapie ter Horst, Femke Rutten, fysiotherapeut femke@fysioterhorst.nl Joost Zwarts, fysiotherapeut joost@fysioterhorst.nl Menno Schaafsma, fysiotherapeut menno@fysioterhorst.nl Vincent Heijl, fysiotherapeut femke@fysioterhorst.nl Fysiotherapie Veeze Wessley ten Have, fysiotherapeut info@veeze.nl Voeding met Visie Velp Linda Brouwer, diëtist info@voedingmetvisie.nl