Utrecht Lunetten

Gezondheidscentrum Lunetten Dorien Erkelens, POH-S, d.erkelens@gezondsgu.nl Sara de Bruijn, fysiotherapeut, s.debruijn@gezondsgu.nl Sascha de Jong, diëtist, sa.dejong@careyn.nl

Utrecht Hoograven

Gezondheidscentrum Nieuw Plettenburg en Gezondheidscentrum Hoograven Hugo van Dijk, huisarts, hvdijk@huisarts-nwplb.nl Yvonne van der Kleij, fysiotherapeut, yvonnevdkl@fysio-nwplb.nl Elza Hassefras, fysiotherapeut, elza@fysio-nwplb.nl Elsbeth du Mortier, POH-S, edmortier@huisarts-nwplb.nl Rahiella Fatehmahomed, POH-S, r.fatehmahomed@gezondsgu.nl Yvon Albers, diëtist, y.albers@careyn.nl

Lochem

Fysiotherapie de Brug Frederieke Huizinga, fysiotherapeut, frederieke.huizinga@ftlochem.nl

De Goorn

Diëtistenpraktijk Louise Groot Louise van Vuure-Groot, diëtist, louise@grootindepraktijk.nl Fysio Punt Martijn Punt, fysiotherapeut, info@fysio-punt.nl