Haaksbergen

Fysik Huub Hodes, fysiotherapeut h.hodes@fysik.nl Niek Bouman, fysiotherapeut n.bouman@fysik.nl Fysiotherapie De Werfheegde Frank Koehorst, fysiotherapeut f.koehorst@fysiotherapiewerfheegde.nl Diëtistenpraktijk Maaike Aarnink Maaike Aarnink, diëtist maaike@maaikeaarnink.nl Livio Jeanette Wes, diëtist j.wes@livio.nl

Naarden-Bussum

Dievita Celine Smink, diëtist & leefstijlcoach, info@dievita.nl Dievita Anika Hansen, diëtist, info@dievita.nl OTC Gooi en Vechtstreek Rene Martens, fysiotherapeut, rene@otc-gooivecht.nl OTC Gooi en Vechtstreek, Frans Vlamijnck, fysiotherapeut, frans@otc-gooivecht.nl

Hilversum

Aditief Voeding Bea Prinkert, diëtist & leefstijlcoach, info@additief-voedingendieet.nl Fysiotherapie MC de Eedenburgh Patricia de Bruijn, fysiotherapeut, p.de.bruijn@eedenburgh.nl Fysiotherapie MC de Eedenburgh Sjoerd Smit, fysiotherapeut, s.smit@eedenburgh.nl Fysiotherapie Douma Bas van Baaden, fysiotherapeut, bas@fysiodouma.nl Fysiotherapie Douma Manon Klarenbeek, fysiotherapeut, manon@fysiodouma.nl DPS dieetkunde Linda van den Bos, diëtist, linda@dieetkunde.nl  

Huizen

WGC Huizen Annefleur Otto, diëtist & leefstijlcoach, a.otto@wgchuizen.nl WGC Huizen Renee de Kruyf, diëtist, r.dekruyf@wgchuizen.nl WGC Huizen Anneke Mourits, fysiotherapeut, a.mourits@wgchuizen.nl WGC Huizen Saskia Prakke, fysiotherapeut, s.prakke@wgchuizen.nl

Brummen

Fysiotherapie Brummen Peter ten Klooster, fysiotherapeut, info@fysiobrummen.nl Fysiotherapie Brummen Karlijn Bosch, fysiotherapeut, k.bosch@fysiobrummen.nl Verian Thuiszorg Monique Bolder, diëtist, moniquebolder@verian.nl

Utrecht Lunetten

Gezondheidscentrum Lunetten Dorien Erkelens, POH-S, d.erkelens@gezondsgu.nl Sara de Bruijn, fysiotherapeut, s.debruijn@gezondsgu.nl Sascha de Jong, diëtist, sa.dejong@careyn.nl

Utrecht Hoograven

Gezondheidscentrum Nieuw Plettenburg en Gezondheidscentrum Hoograven Hugo van Dijk, huisarts, hvdijk@huisarts-nwplb.nl Yvonne van der Kleij, fysiotherapeut, yvonnevdkl@fysio-nwplb.nl Elza Hassefras, fysiotherapeut, elza@fysio-nwplb.nl Elsbeth du Mortier, POH-S, edmortier@huisarts-nwplb.nl Rahiella Fatehmahomed, POH-S, r.fatehmahomed@gezondsgu.nl Yvon Albers, diëtist, y.albers@careyn.nl