Dinxperlo

Fysiopraktijk Sport & Manueel Rianne Pennings, fysiotherapeut info@fysiosportenmanueel.nl

Wapenveld

Fysio+ Fitness Noord Oost Veluwe Kevin Dam, fysiotherapeut kevin@fysiofitnessnov.nl

Assen

Van der Knaap en Postmus Fysiotherapeuten Lucie Bakker, fysiotherapeut lucie@fysiovanderknaappostmus.nl

Oldenzaal

Fysiopraktijk Berghuizen Hans Leferink, fysiotherapeut h.leferink@planet.nl Tessa Mars, fysiotherapeut tessa@fysiopraktijkberghuizen.nl

Haarlem

Therapeuticum Haarlem Annemiek Vloon, fysiotherapeut doremiek@kpnplanet.nl Gezondheidscentrum van DamHuis Haarlem Mariette Boersema, diëtist marietteboersema@gmail.com

Hoorn

Dietistenpraktijk ToV Annelies Tolsma-Popping, diëtist en leefstijlcoach annelies@dietistenpraktijktov.nl Annemiek de Vries, diëtist annemiek@dietistenpraktijktov.nl Praktijk Oefentherapie Hoorn Marjolein van Schijndel, oefentherapeut info@mensatwork.nl

Zuidwolde

Fysiotherapie Zuidwolde Reinier Havinga, fysiotherapeut en leefstijlcoach havinga@fysiotherapiezuidwolde.nl

Apeldoorn

Koopmans Fysiotherapie, Loudi Cassee, fysiotherapeut en leefstijlcoach loudicassee@hotmail.com Praktijk Linea Recta Eric Timmer, leefstijlcoach info@praktijklinearecta.nl Verian Thuiszorg Vianne Duinkerke, diëtist, VianneDuinkerke@verian.nl