Groningen

Beterschappen/Tekst-, Vertaal- en Voedingsbureau Christa Nagel Christa Nagel, diëtist garritsen_nagel@planet.nl

Nieuwegein

Diëtistenpraktijk Anita Hellemans Anita Hellemans, diëtist anita@voedingsadviesgroep.nl

Lutte

Diëtistenpraktijk EetBewust.nu Maartje Rinket, diëtist maartjerinket@eetbewust.nu Fysiopraktijk Berghuizen Tessa Mars, fysiotherapeut tessa@fysiopraktijkberghuizen.nl Gemeente Losser Jurgen Schiphorst, buurtsportcoach j.schiphorst@losser.nl

Overdinkel

Diëtistenpraktijk EetBewust.nu Maartje Rinket, diëtist maartjerinket@eetbewust.nu Merlin Aalberts-Vollenbroek, diëtist merlin.vollenbroek@eetbewust.nu Team Fysio Jorieke Munsterhuis, fysiotherapeut j.munsterhuis@teamfysio.nl Mark Schonewille, fysiotherapeut m.schonewille@teamfysio.nl

Raalte

Diëtistenpraktijk Salus Rosalie Kemper, diëtist rosalie@dietistenpraktijk-salus.nl

Boxtel

FYSIO-TEAM BV Marcel van Engelen, fysiotherapeut marcel@fysio-team.nl Diëtistenpraktijk van Mensvoort Carla van Mensvoort, diëtist info@dietistenpraktijkboxtel.nl

Eindhoven

Fysiotherapie Achtse Barrier Bart Schols, fysiotherapeut info@fysiotherapieachtsebarrier.nl

Gouda

Fysiovisiq Michelle Terpstra-Notermans, fysiotherapeut michelle.terpstra@fysiovisiq.nl Sharon Overbeek, fysiotherapeut sharon.overbeek@fysiovisiq.nl Andréa Hoogland, fysiotherapeut andrea.hoogland@fysiovisiq.nl Annemieke Oudijk, fysiotherapeut annemieke.oudijk@fysiovisiq.nl Fysiotherapie Groene Hart Björn Kraaijer, fysiotherapeut b.kraaijer@fysiotherapiegroenehart.nl

Oldebroek

Contour Fysiotherapie Stefan Plugge, fysiotherapeut info@contour-fysiotherapie.nl Diëtistenpraktijk Joke Nijland Joke Nijland, diëtist info@jokenijland.nl