Oldenzaal

Fysiopraktijk Berghuizen Hans Leferink, fysiotherapeut h.leferink@planet.nl Tessa Mars, fysiotherapeut tessa@fysiopraktijkberghuizen.nl

Haarlem

Therapeuticum Haarlem Annemiek Vloon, fysiotherapeut doremiek@kpnplanet.nl Gezondheidscentrum van DamHuis Haarlem Mariette Boersema, diëtist marietteboersema@gmail.com

Hoorn

Dietistenpraktijk ToV Annelies Tolsma-Popping, diëtist en leefstijlcoach annelies@dietistenpraktijktov.nl Annemiek de Vries, diëtist annemiek@dietistenpraktijktov.nl Praktijk Oefentherapie Hoorn Marjolein van Schijndel, oefentherapeut info@mensatwork.nl

Zuidwolde

Fysiotherapie Zuidwolde Reinier Havinga, fysiotherapeut en leefstijlcoach havinga@fysiotherapiezuidwolde.nl

Apeldoorn

Koopmans Fysiotherapie, Loudi Cassee, fysiotherapeut en leefstijlcoach loudicassee@hotmail.com

Best

Praktijk Tjitske Tjitske Mehagnoul, leefstijlcoach Info@PraktijkTjitske.nl Voeding en dieet Best Suzanne Blom, diëtist info@voedingendieetbest.nl

Rijssen

Fysio Medisch Centrum Rijssen Joyce te Pas, fysiotherapeut joyce.tepas@fysiomedischcentrumrijssen.nl Diëtistenpraktijk ZO GEZOND Karin ter Halle, diëtist info@zogezonddietist.nl

Enschede

Pro-f fysiotherapie Enschede Jorieke Korenromp, fysiotherapeut en leefstijlcoach joriekekorenromp@live.nl Richelle Weenders, fysiotherapeut en leefstijlcoach richelle.weenders@pro-f.nl Sportaal Linda Broersma, buurtsportcoach l.broersma@sportaal.nl Lindsay Mulder, buurtsportcoach l.mulder@sportaal.nl Dietistenpraktijk Voedingconditie Titia van der Stelt, diëtist info@voedingconditie.nl

Hoevelaken

Fysiotherapiepraktijk Uttien en Vermeer Robin Herder, fysiotherapeut robin@uttien-vermeer.nl Dievitale Caroline van Mourik, diëtist caroline.vanmourik@dievitale.nl Food in Motion Monique Benhaddou, diëtist dietist@foodinmotion.nl Tessel Kok Nijkerk Sportief en Gezond, buurtsportcoach tessel@nijkerksportiefengezond.nl Praktijk de Ronde Tafel Marianne Heikoop pohs@praktijkrondetafel.nl  Praktijk Parklaan Astrid van Kaam avkaam@praktijkparklaan.nl Huisartsenpraktijk de Koppel Annete Tange