Wouw

TWB Mirthe van Bedaf, diëtist mvbedaf@twb.nl Monika Starink-Broeders mstarink@twb.nl

Ederveen

Leefstijlcoaching van Roekel Nydia van Roekel-van de Giessen, leefstijlcoach

’s Hertogenbosch

Fysiotherapie Den Bosch Oost Mascha van Bremen mvbremen@fysiotherapiedenboschoost.nl Maaike van der Heyden, fysiotherapeut mvdheyden@fysiotherapiedenboschoost.nl Perry Broers p.broers@fysiotherapiedenboschoost.nl Babs Leefstijlcoaching Barbara Nijhuis, leefstijlcoach babs@babs-leefstijlcoaching.nl

Hattem

Diëtististenpraktijk Slotman Jan-Henk Slotman, (sportdiëtist) Info@dietistslotman.nl Motus Hattem Hedwig Slabbekoorn, fysiotherapeut Hedwig@motus-hattem.nl Randy van Mierlo, fysiotherapeut randy@motus-hattem.nl