Boxtel

FYSIO-TEAM BV Marcel van Engelen, fysiotherapeut marcel@fysio-team.nl

Eindhoven

Fysiotherapie Achtse Barrier Bart Schols, fysiotherapeut info@fysiotherapieachtsebarrier.nl

Gouda

Fysiovisiq Michelle Terpstra-Notermans, fysiotherapeut michelle.terpstra@fysiovisiq.nl Sharon Overbeek, fysiotherapeut sharon.overbeek@fysiovisiq.nl Andréa Hoogland, fysiotherapeut andrea.hoogland@fysiovisiq.nl Annemieke Oudijk, fysiotherapeut annemieke.oudijk@fysiovisiq.nl

Oldebroek

Contour Fysiotherapie Stefan Plugge, fysiotherapeut info@contour-fysiotherapie.nl Diëtistenpraktijk Joke Nijland Joke Nijland, diëtist info@jokenijland.nl

Kerkrade

Vliegen sport en evenementen Rick Vliegen, leefstijlcoach rickvliegen@hotmail.com Movero Vita Guus van der Valk, fysiotherapeut guusvandervalk@live.nl

Heerlen

Vliegen sport en evenementen Rick Vliegen, leefstijlcoach rickvliegen@hotmail.com

Hoogeveen

Fysiotherapie de Leeuwerik Dagmara Kukula, fysiotherapeut dagmara@fysiotherapie-hoogeveen.nl Regina Arends, fysiotherapeut regina@fysiotherapie-hoogeveen.nl

Blokzijl

Diëtistenpraktijk Anja Vis Anja Vis, diëtist info@dietistenpraktijkanjavis.nl

Nes, Ameland

Beweegzorg Ameland, Sjoukje Schuurmans, fysiotherapeut, sjoukje@beweegzorgameland.nl Frank Kiewiet, fysiotherapeut, Frank@beweegzorgameland.nl Rosa de Boer, diëtist contact@beweegzorgameland.nl