Noordhorn

Diëtistenpraktijk Zuidhorn Annelyn de Vries, diëtist info@fitalize.nl Diëtistenpraktijk Zuidhorn Johan Oostland, diëtist johan@fysio-fit.nl Fysiotherapie Westerkwartier Peter Klamer, fysiotherapeut prklamer@ziggo.nl

Bergambacht

Fysio-Fitness Kees Bakker Cindy Achterberg, fysiotherapeut en leefstijlcoach cindy@fysiofitness-bergambacht.nl

Laren

Solis Paramedisch centrum Laren Marloes Nijenhuis-Stapelbroek, fysiotherapeut en leefstijlcoach Marloes.Nijenhuis@zorggroepsolis.nl Joel Kuiper, fysiotherapeut en leefstijlcoach Joel.Kuiper@zorggroepsolis.nl

Maastricht

Fysiotherapie Ceramique Frank Theeuwen, fysiotherapeut en leefstijlcoach Frank@fysiotherapieceramique.nl Luc Eijssen, sportkundige luc@fysiotherapieceramique.nl

Oudewater

Praktijk voor fysiotherapie Mastwijk en Wagemakers, Sander Wagemakers, fysiotherapeut en leefstijlcoach info@fysiooudewater.nl Tanja Rietveld- te Poele, fysiotherapeut en leefstijlcoach info@fysiooudewater.nl Dietheek Sylvia Staats, diëtist en leefstijlcoach s.staats@dietheek.nl

Rheden

Dietistienpraktijk Igia, Nina Kaso-Kladakis, dietist en leefstijlcoach info@dietistenpraktijk-igia.nl Zelfcetera Coaching Nienke Hoogstraten, holistisch life coach, psycholoog en natuurgeneeskundig therapeut info@zelfcetera.nl  

Vorden

Fysiotherapie Jansen van den Berg Ellen bos, Casemanager e.bos@prnl.nl Sanien de Groot-Likkel, Fysiotherapeut sanien@jansenvdberg.nl Hanneke Jansen van den Berg, fysiotherapeut Hanneke@jansenvdberg.nl

Volendam

Douw en Tol Fysiotherapie Kees Tol, fysiotherapeut en leefstijlcoach info@douwtol.nl Jennifer Sier, fysiotherapeut sierjennifer@gmail.com Manda Douw, fysiotherapeut en leefstijlcoach mandadouw@hotmail.com Health & Lifestyle Diëtistenpraktijk Mariska Koolen, diëtist mariska@healthenlifestyle.nl