Emmeloord

Fysiotherapie Bakker Ernst Jan Bakker, fysiotherapeut ejbakker@fysiotherapiebakker.nl Lynn de Leij, fysiotherapeut ldeleij@fysiotherapiebakker.nl Voedingsadviesbureau Marjolein Bakker Marjolein Bakker, diëtist info@marjolijn-bakker.nl Carrefour Welzijnsgroep Noordoostpolder Bart Maljers, Buurtsportcoach Bart.maljers@carrefour.nu

IJsselmuiden

Praktijk voor Voeding en Leefstijl Ilze Duijn, diëtist ilzeduijn@voedingenleefstijl.com Goedzorg Fysiotherapie Jantine van der Linde, fysiotherapeut j.vanderlinde@goedzorgfysiotherapie.nl

Velp

Fysiotherapie ter Horst, Femke Rutten, fysiotherapeut femke@fysioterhorst.nl Joost Zwarts, fysiotherapeut joost@fysioterhorst.nl Menno Schaafsma, fysiotherapeut menno@fysioterhorst.nl Vincent Heijl, fysiotherapeut femke@fysioterhorst.nl Fysiotherapie Veeze Wessley ten Have, fysiotherapeut info@veeze.nl Voeding met Visie Velp Linda Brouwer, diëtist info@voedingmetvisie.nl

Sint Anthonis

Fysio Ronald Korsten Leonie Janssen, fysiotherapeut leonie@fysioronaldkorsten.nl Diëtistenpraktijk Elly Jacobs Elly Jacobs, diëtist dietist@ellyjacobs.nl

Terborg

Azora (Antonia verpleeghuis) Boukje Rekker, fysiotherapeut en leefstijlcoach rekkerboukje@gmail.com

Haaksbergen

Fysik Huub Hodes, fysiotherapeut h.hodes@fysik.nl Niek Bouman, fysiotherapeut n.bouman@fysik.nl Fysiotherapie De Werfheegde Frank Koehorst, fysiotherapeut f.koehorst@fysiotherapiewerfheegde.nl Diëtistenpraktijk Maaike Aarnink Maaike Aarnink, diëtist maaike@maaikeaarnink.nl Wieke Nijhof, diëtist wieke@maaikeaarnink.nl Livio Jeanette Wes, diëtist j.wes@livio.nl

Naarden-Bussum

Dievita Celine Smink, diëtist & leefstijlcoach, info@dievita.nl Dievita Anika Hansen, diëtist, info@dievita.nl OTC Gooi en Vechtstreek Rene Martens, fysiotherapeut, rene@otc-gooivecht.nl OTC Gooi en Vechtstreek, Frans Vlamijnck, fysiotherapeut, frans@otc-gooivecht.nl

Hilversum

Aditief Voeding Bea Prinkert, diëtist & leefstijlcoach, info@additief-voedingendieet.nl Fysiotherapie MC de Eedenburgh Patricia de Bruijn, fysiotherapeut, p.de.bruijn@eedenburgh.nl Sjoerd Smit, fysiotherapeut, s.smit@eedenburgh.nl Ronald Bus, fysiotherapeut, r.bus@eedenburgh.nl Fysiotherapie Douma Bas van Baaden, fysiotherapeut, bas@fysiodouma.nl Fysiotherapie Douma Manon Klarenbeek, fysiotherapeut, manon@fysiodouma.nl DPS dieetkunde Linda van den Bos, diëtist, linda@dieetkunde.nl