Oldenzaal

  • Fysiopraktijk Berghuizen
    Hans Leferink, fysiotherapeut
    h.leferink@planet.nl
    Tessa Mars, fysiotherapeut
    tessa@fysiopraktijkberghuizen.nl
    Haydi Bodde, fysiotherapeut
    haydi@fysiopraktijkberghuizen.nl
    Michel Scholten, fysiotherapeut
    michel@fysiopraktijkberghuizen.nl
  • Impuls Oldenzaal
    Engin Demir, buurtbeweegcoach
    e.demir@impuls-oldenzaal.nl
  • Diëtistenpraktijk Twente
    Evelien Roelofs, diëtist
    evelien@dietistenpraktijktwente.nl