Barneveld

logo SLIMMERNIEUW
  • Medifit Barneveld
    Rik Tigelaar, fysiotherapeut
    rik@medifit.nl
  • Fysio Barneveld
    Christiaan Uil, fysiotherapeut
    Christiaan@fysiobarneveld.nl
    Giedo Teulen, fysiotherapeut
    giedo@fysiobarneveld.nl
    Patricia Schulte, fysiotherapeut
    praktijk@fysiobarneveld.nl
    Eline van den Brink, fysiotherapeut
    eline@fysiobarneveld.nl
  • Praktijk voor oefentherapie Mensendieck
    Grace Velthof, oefentherapeut
    velthof@mensendieckbarneveld.nl
  • Huisartsen Eemland
    Dianne Jaspers, huisarts
    D.Jaspers@huisartseneemland.nl
  • Dietistenpraktijk Barneveld
    Annelies Dormans, diëtist
    dormans@dietistenpraktijkbarneveld.nl
    Danielle Willemsen-van den Brink, diëtist Brink@dietistenpraktijkbarneveld.nl
    Janine Zuiderduin, diëtist
    zuiderduin@diëtistenpraktijkbarneveld.nl
  • Centrum Evers
    Marjolein Coers, fysiotherapeut
    m.coers@centrumevers.nl
    Corinda Bol, fysiotherapeut
    c.bol@centrumevers.nl