Barneveld

logo SLIMMERNIEUW
  • Fysio Barneveld
    Christiaan Uil, fysiotherapeut
    Christiaan@fysiobarneveld.nl
    Giedo Teulen, fysiotherapeut
    giedo@fysiobarneveld.nl
    Patricia Schulte, fysiotherapeut, praktijk@fysiobarneveld.nl
  • Praktijk voor oefentherapie Mensendieck
    Grace Velthof, oefentherapeut, velthof@mensendieckbarneveld.nl
  • Huisartsen Eemland
    Dianne Jaspers, huisarts,  D.Jaspers@huisartseneemland.nl
  • Dietistenpraktijk Barneveld
    Annelies Dormans, diëtist, dormans@dietistenpraktijkbarneveld.nl
    Emma Haak, diëtist, haak@dietistenpraktijkbarneveld.nl
    Kitty van der Molen, diëtist
    moolen@dietistenpraktijkbarneveld.nl
  • Dietistenpraktijk Barneveld
    Danielle Willemsen-van den Brink, diëtist  Brink@dietistenpraktijkbarneveld.nl