Zwolle

  • Fysiotherapie Holtenbroek
    Michael Timmer, fysiotherapeut
    mic.tim@home.nl
  • Gezondheidshuis
    Floor Korfage- Niemeijer, fysiotherapeut
    f.korfage@gezondheidshuis.nu
  • Fysiotherapie de Dobbe
    Marloes de Jong, fysiotherapeut
    m.dejong@dedobbe.nl
    Anneke Jaspers, fysiotherapeut
    a.jaspers@dedobbe.nl
  • Fysio Mobilae
    Karlijn Woolthuis, fysiotherapeut
    kwoolthuis@fysiomobilae.nl
    Janke van der Hooft – Kamp
    jvanderhooft@fysiomobilae.nl
  • Leefstijladviseur Danique
    Danique Kielema – ter Avest, leefstijlcoach
    info@leefstijladviseurdanique.nl
  • De Fysiotherapeut Zwolle
    Judith Nijenhuis, fysiotherapeut
    judith@defysiotherapeutzwolle.nl
  • Fysio Plus Zwolle
    Arthur Vennik, fysiotherapeut
    a.vennik@fysiopluszwolle.nl
  • Diëtistenpraktijk Salus
    Lisa Groenewold-Bosma, diëtist
    lisa@dietistenpraktijk-salus.nl
  • Voedingsadviesbureau Diadem
    Geralda Perdon, diëtist
    info@diadem.nl