Zwolle

  • Fysiotherapie Holtenbroek
    Michael Timmer, fysiotherapeut
    mic.tim@home.nl
  • Fysiotherapie Gezondheidshuis
    Floor Korfage- Niemeijer, fysiotherapeut
    f.korfage@gezondheidshuis.nu
  • Fysiotherapie de Dobbe
    Yannick Vijlbrief, fysiotherapeut
    yannickvijlbrief@hotmail.com
    Lisette Klompenmaker, fyiotherapeut
    l.klompenmaker@dedobbe.nl
  • Fysio Mobilae
    Karlijn Woolthuis, fysiotherapeut
    kwoolthuis@fysiomobilae.nl
    Janke van der Hooft – Kamp
    jvanderhooft@fysiomobilae.nl
  • Leefstijladviseur Danique
    Danique Kielema – ter Avest, leefstijlcoach
    info@leefstijladviseurdanique.nl
  • De Fysiotherapeut Zwolle
    Judith Nijenhuis, fysiotherapeut
    judith@defysiotherapeutzwolle.nl
  • Fysio Plus Zwolle
    Arthur Vennik, fysiotherapeut
    a.vennik@fysiopluszwolle.nl
  • Diëtistenpraktijk Salus
    Lisa Groenewold-Bosma, diëtist
    lisa@dietistenpraktijk-salus.nl
    Rosalie Kemper, diëtist
    rosalie@dietistenpraktijk-salus.nl
  • Voedingsadviesbureau Diadem
    Geralda Perdon, diëtist
    info@diadem.nl
  • Fysiotherapie Gezondheidshuis Stadshagen
    Anouk Alferink, fysiotherapeut
    a.alferink@gezondheidshuis.nu
    Jeanette van Tarel, fysiotherapeut
    j.van.tarel@gezondheidshuis.nu
  • Diëtisten Groep NL
    Annemieke Izeboud, diëtist
    annemieke.izeboud@gmail.com
  • Topfit Fysiotherapie
    Gerjan Gosselink, leefstijlcoach
    gerjan@topfit-fysiotherapie.nl
  • Fysiotherapie Bagijneweide
    Ilse van der Vliet, fysiotherapeut
    info@fysiotherapie-bagijneweide.nl
  • Fysiostad
    Marijn Groot Koerkamp, fysiotherapeut
    marijngrootkoerkamp09@gmail.com
  • Dietistenpraktijk Van Asselt
    Agnes Boxen, diëtist
    agnes@dietistvanasselt.nl