Utrecht

  • Dietheek
    Patty Janssen, diëtist
    p.janssen@dietheek.nl
    Hans Rebers, diëtist
    h.rebers@dietheek.nl
  • Ilse Rietdijk
    Ilse Rietdijk, leefstijlcoach
    ilse@ilserietdijk.nl
  • Actifytaal
    Samuella Barkmeijer, fysiotherapeut
    samuella@actifytaal.nl
  • FysioBewust Utrecht
    Meta Rooding, fysiotherapeut
    info@fysiobewustutrecht.nl
    Dagmar Ouweneel, fysiotherapeut
    dagmar@fysiobewustutrecht.nl
  • Diëtistenpraktijk Anita Hellemans
    Anita Hellemans, diëtist
    anita@voedingsadviesgroep.nl
  • UZES
    Daphne Jansen, leefstijlcoach
    daphne@ufit.nu
  • Fysiotherapie Binnenstad
    Bas Dirkse, fysiotherapeut
    bas@fysiotherapiebinnenstad.nl
    Martijn den Hartogh, leefstijlcoach i.o.
    martijn@fysiotherapiebinnenstad.nl
    Sander Wagenaar, fysiotherapeut
    sander@fysiotherapiebinnenstad.nl
  • Careyn
    Brigitte Wieman, diëtist
    b.wieman@careyn.nl
    Maaike van der Graaf, diëtist
    ma.vandergraaf@careyn.nl
    Lara de Kroon, diëtist
    l.dekroon@careyn.nl
  • Fysiotherapie de Neckar-Ondiep
    Jasper van der Mark, fysiotherapeut
    Jasper.vandermark@deneckar-ondiep.nl
  • Rutger Top Gezondheid & Leefstijl
    Rutger Top, leefstijlcoach
    rutgertop@gmail.com