Lochem

  • Fysiotherapie de Brug
    Frederieke Huizinga, fysiotherapeut
    frederieke.huizinga@ftlochem.nl
    Lobke de Gooijer, fysiotherapeut
    lobke.de.gooijer@ftlochem.nl
    Niek ten Dam, fysiotherapeut
    niek.ten.dam@ftlochem.nl
  • Sensire
    Naomi Heutinck, diëtist
    n.heutinck@sensire.nl
    Gudine Meijsing, diëtist
    g.meijsing@sensire.nl
    Susanne Schenkels, diëtist
    s.schenkels@sensire.nl
  • Krachtvoer Voedingsadvies
    Ellen Huisman, diëtist
    ellen@krachtvoeradvies.nl