Hengelo

  • Fysiocentrum Kamminga
    Danielle Spanjers, fysiotherapeut
    d.spanjers@fysiocentrumkamminga.nl
    Diede Spekreijse, fysiotherapeut
    diede@fysiocentrumkamminga.nl
    Marlieke van de Sanden, fysiotherapeut
    marliekevds@gmail.com
  • In Balans
    Sylvia Jelierse, diëtist
    Sylvia@inbalans.org
    Babette van Haare, diëtist
    babette@inbalans.org
  • TeamFysio
    Elke ter Braak, fysiotherapeut
    e.terbraak@teamfysio.nl
    Mathilde Straatman, fysiotherapeut
    m.straatman@teamfysio.nl
  • Diëtistenpraktijk Vitalise
    Elise Slootman, diëtist
    e.slootman@dietistenpraktijkvitalise.nl