Swifterbant

Centrum Fysiotherapie Dronten Juliette Slingerland, fysiotherapeut juliette@fysiotherapiedronten.nl Diëtistenpraktijk TopCare Adriëtte Felix-Topper, diëtist adriette.felix@dietistenpraktijktopcare.nl

Belfeld

Active Living BV Sabine Zelen, leefstijlcoach sabine.zelen@activeliving.nl Fysiocentrum Beweeg Jits Jansen, fysiotherapeut jits@fysiocentrumbeweeg.nl

Almen

Zorggroep Solis Kim ten Have, diëtist kim.tenhave@zorggroepsolis.nl

Helmond

Fysioclub Jacomijn Kok, fysiotherapeut jacomijn.kok@fysioclub.nl Diëtistenpraktijk In Evenwicht Sophie Strijbosch, diëtist sophie@dietistenpraktijkinevenwicht.nl

Boskoop

Diëtistenpraktijk Boskoop Patricia Vermeulen, diëtist info@diëtistenpraktijkboskoop.nl

Ter Apel

Tri Fysio Sharon Hooiveld, fysiotherapeut shooiveld@trifysio.nl Zorggroep Meander Tessa Smit, diëtist t.smit@zgmeander.nl

Klazienaveen

Fysiotherapie Klazienaveen Amelie In ’t Veld, fysiotherapeut info@fysiotherapie-klazienaveen.nl

Linschoten

Fysiotherapeuten Maatschap Woerden Niels Jongen, fysiotherapeut njongen@fysiotherapie-woerden.nl Diëtheek Inger den Uijl, diëtist i.denuijl@dietheek.nl