Borger

Fysio & Fit Borger Lars Horring, fysiotherapeut larshorring@gmail.com LBG diëtisten Jitske Dijkstra, diëtist jitske-dijkstra@hotmail.com Jeannette van der Laan, diëtist j.vd.laan@hotmail.com

Wildervank

Fysiotherapie Torenstraat Heleen Spelde-Fransens, fysiotherapeut info@fysiotherapietorenstraat.nl

Dedemsvaart

Gezondheidscentrum Rollepaal Astrid Kerbof, fysiotherapeut a.karbof@gcrollepaal.nl Steven Platvoet, fysiotherapeut s.platvoet@gcrollepaal.nl

Roden

Fysiotherapie Roden Marianne Smaling, fysiotherapeut Henriette Timmerman, fysiotherapeut info@fysiotherapie-roden.nl

Holten

Diëtisten Groep NL Audry Kleinbussink, diëtist a.kleinbussink@dietistengroep.nl

Kockengen

Diëtistenpraktijk Harkema & van Dijk Patricia van Dijk, diëtist patricia@harkemavandijk.nl

Breukelen

Diëtistenpraktijk Harkema & van Dijk Patricia van Dijk, diëtist patricia@harkemavandijk.nl