logo SLIMMERNIEUW

Lichtenvoorde

H.J de Nooijer Medisch Dienst Centrum Marga Schoppers, praktijkondersteuner huisartsen@ghc-oostgelre.nl Praktijk Schuurman Yvonne Schuurman, diëtist info@dietistenpraktijkschuurman.nl Centrum voor Beweging Leonie Otten, fysiotherapeut leonie_otten@hotmail.com Fonny Heijerman, fysiotherapeut fonnyheijerman@hotmail.com

logo SLIMMERNIEUW

Oosterbeek

Para Medisch Centrum in Beweging Fysiotherapie Wilfried Schrijner, fysiotherapeut wilfried@pmc-oosterbeek.nl Dennis Hermsen, fysiotherapeut dennis@pmc-oosterbeek.nl Dietistenpraktijk Langedijk Muriel Langedijk, diëtiste en leefstijlcoach mcm.langedijk@planet.nl

logo SLIMMERNIEUW

Didam

Fysiotherapie Didam Ard Nikkels, fysiotherapeut ard.nikkels7@gmail.com Voeding en Dieet Plus Nicole van den Boom, diëtist nicole@voedingendieetplus.nl Huisartsenpraktijk Dani Astrid Looman, praktijkondersteuner ahlooman@gmail.com Praktijk voor Voeding en Dieet Plus Karin Boelens, diëtist kboelens@rivero.nl

logo SLIMMERNIEUW

Voorthuizen

Voeding in de praktijk Alicia van de Spreng, diëtist Alicia@voedingindepraktijk.nl Fysio Holland Midden Veluwe Esther Leewis, leefstijlcoach/fysiotherapeut e.leewis@fysioholland.nl

logo SLIMMERNIEUW

Hengelo (GLD)

Inge Leefstijloach Inge Lettink, leefstijlcoach info@inge-leefstijlcoach.nl In Balans Sylvia Jelierse, diëtist Sylvia@inbalans.org

logo SLIMMERNIEUW

Culemborg

Fysiotherapie Culemborg Wim Verhallen, fysiotherapeut w.verhallen@fysiotherapie-culemborg.nl Annechien Koch, fysiotherapeut a.koch@fysiotherapie-culemborg.nl Weerens Voeding Carianne Weerens, diëtist c.weerens@weerensvoeding.nl