logo SLIMMERNIEUW

Nieuw-Vennep

Voedingsadviesbureau de Winter Angela Kranendonk, diëtist angela@voedings-advies.nl Adamse Diëtistenpraktijk Patricia Adamse, diëtist info@praktijkadamse.nl Verheul & Weerman Charlot Ruhe, fysiotherapeut CRuhe@verheulenweerman.nl Manouk van Woerkom, fysiotherapeut MvanWoerkom@verheulenweerman.nl  Team Sportservice Danny Pieterse, buurtsportcoach dpieterse@teamsportservice.nl Stichting MeerKracht Ineke Zekveld, coördinator izekveld@stichtingmeerkracht.nl

logo SLIMMERNIEUW

Amsterdam

Centrum voor Fysiotherapie en Fysiotraining Els Boosman, fysiotherapeut info@cff.nu Diëtistenpraktijk Renate de Schaap Renate de Schaap (Diëtist en leefstijlcoach) Anabel Hubers (Diëtist en leefstijlcoach) deschaap@dietistennet.nl

logo SLIMMERNIEUW

Uithoorn

Motion Fysiotherapie en Preventie Caroline Smeets, fysiotherapeut Caroline@motion-fysiotherapie.nl Dietheek Uithoorn Danita van der Linden, Diëtiste D.vanderlinden@dietheek.nl Dietheek Uithoorn Ria Bouwhuis, Diëtiste r.bouwhuis@dietheek.nl

logo SLIMMERNIEUW

Amstelveen

Fysiotherapie Dreesweg Ed Perelaer, fysiotherapeut info@fysiotherapie-dreesweg.nl Personal Body Center Annemijn van Andel, diëtiste annemijn.van.andel@gmail.com Fysiotherapie Jeanne d’Arclaan Martijn Trogh, fysiotherapeut Martijntrogh@hotmail.com Dietheek Lea Polak, diëtist & leefstijloach, l.polak@dietheek.nl

logo SLIMMERNIEUW

Hengelo/Delden

Fysiocentrum Kamminga Danielle Spanjers, fysiotherapeut d.spanjers@fysiocentrumkamminga.nl Maureen Oonk, fysiotherapeut maureenoonk@outlook.com Carint-Reggeland Dorien Boonstra, diëtist d.boonstra@carintreggeland.nl

Zutphen

Dokter Bloem, leefstijlkliniek Melanie Meijer, huisarts en leefstijlarts gezond@dokterbloem.nl Dokter Bloem, leefstijlkliniek Nelleke Dillema, diëtist info@natuurdietist.net Dokter Bloem, leefstijlkliniek Mathias Fluit, diëtist info@mathiasfluit.nl Dokter Bloem, leefstijlkliniek Maartje Manhart, fysiotherapeut maartjehanhart@gmail.com Arcus Fysiotherapie Rita Paalman, fysiotherapeut ritapaalman@arcusfysiotherapie.nl Wijzer in voeding Ingrid van Rijn, diëtist ingridvanrijn@wijzerinvoeding.nl Diëtist Zutphen Tanja Volmer, diëtist Tanjavolmer@dietistzutphen.nl Arcus Fysiotherapie Martine Stubbe, fysiotherapeut […]

Winterswijk

Sensire, diëtetiek Marloes Schennink m.schennink2@sensire.nl Praktijk Slaats-Frumau Mieke Slaats-Frumau, fysiotherapeut/natuur-geneeskundige mieke@slaatsfrumau.nl De Rooy Fysiotherapie Joost Wichers, fysiotherapeut secretariaat@derooyfysio.nl Hantzen Kremer, leefstijlcoach, h.sijbringkremer@gmail.com Centrum voor Fysiotherapie Weeninkpad Natasja Burgers, fysiotherapeut, nburgers@centrumweeninkpad.nl De Rooy Fysiotherapie Ingo Nijhuis, fysiotherapeut, secretariaat@derooyfysio.nl De Rooy Fysiotherapie Remi Prinsen, fysiotherapeut, secretariaat@derooyfysio.nl

logo SLIMMERNIEUW

Aalten

Diëtist Evenwicht Judith van Duin-Westhuis, diëtist judithwesthuis@dietist-evenwicht.nl Fysiotherapie de Hofstraat Bert Heinen info@fysiodehofstraat.nl Eten met verstand Marieke Sleeking marieke.sleeking@etenmetverstand.nl Sensire, diëtetiek Gudine Meijsing, diëtist g.meijsing@sensire.nl

logo SLIMMERNIEUW

‘s Heerenberg

Diëtistenpraktijk Lieke van Soest Lieke van Soest, diëtist info@liekevansoestdietist.nl Maaike Lentjes, diëtist maaike@liekevansoestdietist.nl Oefentherapie Montferland Dorien Peters, oefentherapeut dpeters@oefentherapiemontferland.nl Jessy Claassen, oefentherapeut j.claassen@oefentherapiemontferland.nl Laco sportcentrum ‘s-Heerenberg Koen Rissewijck, buurtsportcoach krissewijck@hotmail.com