logo SLIMMERNIEUW

Musselkanaal

Zorggroep Meander Susanne Benes, diëtist, s.benes@zgmeander.nl Leefstijlcoach Mirjam Mirjam Schober, leefstijlcoach info@leefstijlcoachmirjam.nl

logo SLIMMERNIEUW

Utrecht Leidsche Rijn

Leidsche Rijn Julius Gezondheidscentra: Wytse Brongers, fysiotherapeut WBrongers@lrjg.nl Lilly Alefs, fysiotherapeut LAlefs@lrjg.nl Elza Kips, diëtist e.kips@dietheek.nl Else Teuben, diëtist e.teuben@dietheek.nl

logo SLIMMERNIEUW

Soest/Bunschoten

Additief voeding dieet & leefstijl Bea Pinkert, diëtist info@additief-voedingendieet.nl Lijf & Visie Soest Amber Schueler, fysiotherapeut amber.schueler@lijfenvisie.nl Fysiotherapie Soestdijk Annelies Achterkamp, fysiotherapeut info@fysiotherapiesoestdijk.nl Gerda de Vries, fysiotherapeut gdevriesfysiosoestdijk@gmail.com Diëtistenpraktijk Voeding en Vitaal Ingrid van de Giessen, diëtist ingrid@voeding-vitaal.nl

logo SLIMMERNIEUW

Leusden

Academas Alemke Greving, fysiotherapeut en leefstijlcoach AvDeemter@academas.nl Carmen Berends, fysiotherapeut cberends@academas.nl Marieke de Korte, POH-S, assistentensante@hotmail.com Rondom Podotherapeuten Robin Jongbloet, leefstijlcoach robin.jongbloet@rondompodotherapeuten.nl Fysiotherapie Leusden Semi Adem Saygin, diëtist

logo SLIMMERNIEUW

Barneveld

Medifit Barneveld Mariëlle Janssen, fysiotherapeut marielle@medifit.nl Sven van den Heuvel, fysiotherapeut sven@medifit.nl Marjet Maters, fysiotherapeut marjet@medifit.nl Rebekka Kruijsbergen, fysiotherapeut rebekka@medifit.nl Evy Vollaard, fysiotherapeut evy@medifit.nl Fysio Barneveld Christiaan Uil, fysiotherapeut Christiaan@fysiobarneveld.nl Giedo Teulen, fysiotherapeut giedo@fysiobarneveld.nl Patricia Schulte, fysiotherapeut praktijk@fysiobarneveld.nl Jaap Stoffer praktijk@fysiobarneveld.nl Praktijk voor oefentherapie Mensendieck Grace Velthof, oefentherapeut velthof@mensendieckbarneveld.nl Huisartsen Eemland Dianne Jaspers, huisarts D.Jaspers@huisartseneemland.nl […]

logo SLIMMERNIEUW

Amersfoort

Fysiotherapie Schuilenburg Paula Avezaat, fysiotherapeut Martijn Froon, fysiotherapeut info@fysiotherapieschuilenburg.nl Fyzie Amersfoort Emma van de Vorst, fysiotherapeut, emmavdvorst@fyzie.nl Kim Schouten, diëtist kschouten@fyzie.nl Fysio Centrum Hoogland Ruud Hordijk, fysiotherapeut ruud@fysiocentrumhoogland.nl Dietistenpraktijk Food in Motion Monique Benhaddou,  diëtist info@foodinmotion.nl Kaya Vlaanderen, diëtist Dietisten Midden Nederland Laura Hilhorst, diëtist Laura.Hilhorst@dietistenmn.nl Lida Do, diëtist Dietistenpraktijk Petra Jongenelen / Dietistenpraktijk Amersfoort-Noord […]

logo SLIMMERNIEUW

Scherpenzeel

Diëtistenpraktijk Barneveld Emma Haak, diëtist haak@dietistenpraktijkbarneveld.nl Annelies Dormans, diëtist dormans@dietistenpraktijkbarneveld.nl Miranda Boon, diëtist boon@dietistenpraktijkbarneveld.nl Praktijk voor oefentherapie Mensendieck Grace Velthof, oefentherapeut velthof@mensendieckbarneveld.nl Therapie en Trainingscentrum Scherpenzeel Olivier Coutinho, fysiotherapeut ocoutinho@ttcs.nl

logo SLIMMERNIEUW

Woudenberg

Geeresteingroep Fysiotherapie en Sport Jeanine Luteijn, fystiotherapeut j.luteijn@geeresteingroep.nl Esmee Groenhuis, fysiotherapeut e.groenhuis@geeresteingroep.nl Diëtist Woudenberg Wilma Meijer, diëtist dietist@gmail.com Adviescentrum voor Voeding en diëten Hanneke Verwoerd, diëtist jsh.verwoerd.dietist@gmail.com

logo SLIMMERNIEUW

Nieuw-Vennep

Voedingsadviesbureau de Winter Cilia Liklikuwata, diëtist cilia@dewinter.nl Laura van Dijk, diëtist lauravandijk@dewinter.nl Donna van der Veld, diëtist donna@dewinter.nl Verheul & Weerman Donna Lischer, oefentherapeut dlischer@verheulenweerman.nl Team Sportservice Danny Pieterse, buurtsportcoach dpieterse@teamsportservice.nl