logo SLIMMERNIEUW

Musselkanaal

Fysiotherapie Musselkanaal Marieke Lammers, fysiotherapeut m.lammers@fysiotherapiemusselkanaal.nl Fysiotherapie Musselkanaal Roy de Boer, fysiotherapeut R.deboer@fysiotherapiemusselkanaal.nl Zorggroep Meander Kim Landman, diëtist, kimlandmann@hotmail.com Susanne Benes, diëtist, s.benes@zgmeander.nl

logo SLIMMERNIEUW

Utrecht Leidsche Rijn

Leidsche Rijn Julius Gezondheidscentra: Karolien van den Brekel, huisarts KvandenBrekel@lrjg.nl Aaffiena van der Ven AvanderVen@lrjg.nl Wytse Brongers, fysiotherapeut WBrongers@lrjg.nl Lilly Alefs, fysiotherapeut LAlefs@lrjg.nl Elza Kips, diëtist e.kips@dietheek.nl

logo SLIMMERNIEUW

Soest/Bunschoten

Additief voeding dieet & leefstijl Bea Pinkert, diëtist info@additief-voedingendieet.nl Lijf & Visie Soest Maarten van de Beek, fysiotherapeut Maarten.vandebeek@lijfenvisie.nl Marese Borgts, fysiotherapeut marese.borgts@lijfenvisie.nl Fysiotherapie Soestdijk Annelies Achterkamp, fysiotherapeut info@fysiotherapiesoestdijk.nl Gerda de Vries, fysiotherapeut gdevriesfysiosoestdijk@gmail.com Metris Leo van der Horst, fysiotherapeut Lmvanderhorst@kpnmail.nl Praktijk Mensendieck S. van Garderen Saskia van Garderen, oefentherapeut saskiavgarderen@hotmail.com

logo SLIMMERNIEUW

Leusden

Academas Alemke Greving, fysiotherapeut en leefstijlcoach AvDeemter@academas.nl Carmen Berends, fysiotherapeut cberends@academas.nl Marieke de Korte, POH-S, assistentensante@hotmail.com Rondom Podotherapeuten Robin Jongbloet, leefstijlcoach robin.jongbloet@rondompodotherapeuten.nl Judith Sol, leefstijlcoach judith.sol@rondompodotherapeuten.nl

logo SLIMMERNIEUW

Barneveld

Medifit Barneveld Mariëlle Janssen, fysiotherapeut marielle@medifit.nl Sven van den Heuvel, fysiotherapeut sven@medifit.nl Niels Baauw, fysiotherapeut niels@medifit.nl Rik Tigelaar, fysiotherapeut rik@medifit.nl Fysio Barneveld Christiaan Uil, fysiotherapeut Christiaan@fysiobarneveld.nl Giedo Teulen, fysiotherapeut giedo@fysiobarneveld.nl Patricia Schulte, fysiotherapeut, praktijk@fysiobarneveld.nl Praktijk voor oefentherapie Mensendieck Grace Velthof, oefentherapeut, velthof@mensendieckbarneveld.nl Huisartsen Eemland Dianne Jaspers, huisarts,  D.Jaspers@huisartseneemland.nl Dietistenpraktijk Barneveld Annelies Dormans, diëtist, dormans@dietistenpraktijkbarneveld.nl Emma […]

logo SLIMMERNIEUW

Amersfoort

Fysiotherapie Schuilenburg Joel Abraham, fysiotherapeut j.abraham.fysio@gmail.com Paula Avezaat, fysiotherapeut p.avezaat@gmail.com Fyzie Amersfoort Thomas Kalkman, fysiotherapeut, tkalkman@fyzie.nl Emma van de Vorst, fysiotherapeut, emmavdvorst@fyzie.nl Fysio Centrum Hoogland Ruud Hordijk, fysiotherapeut ruud@fysiocentrumhoogland.nl Dietistenpraktijk Amersfoort-Zuid Doke Mol-Buis, diëtist, info@dokedietist.nl Dietistenpraktijk Food in Motion Monique Benhaddou,  diëtist, info@foodinmotion.nl Dietisten Midden Nederland Laura Hilhorst, diëtist, Laura.Hilhorst@dietistenmn.nl Femke Terpstra, diëtist femke.terpstra@dietistenmn.nl Patty Luijt, […]

logo SLIMMERNIEUW

Scherpenzeel

Therapie & Training Centrum Scherpenzeel Maikel Maronier, fysiotherapeut mmaronier@ttcs.nl Diëtistenpraktijk Barneveld Emma Haak, diëtist haak@dietistenpraktijkbarneveld.nl Annelies Dormans, diëtist dormans@dietistenpraktijkbarneveld.nl Miranda Boon, diëtist boon@dietistenpraktijkbarneveld.nl Praktijk voor oefentherapie Mensendieck Grace Velthof, oefentherapeut velthof@mensendieckbarneveld.nl

logo SLIMMERNIEUW

Woudenberg

Geeresteingroep Fysiotherapie en Sport Melanie de Graaf-Halfhide, fysiotherapeut melanie.halfhide@gmail.com Maaike Hazeleger, fysiotherapeut m.hazeleger@geeresteingroep.nl Imke Kooijman, fysiotherapeut i.kooijman@geeresteingroep.nl Jeanine Luteijn, fystiotherapeut j.luteijn@geeresteingroep.nl Gezond Gewicht Woudenberg Wiesje van den Bergh, leefstijlcoach wiesje@gezondgewichtwoudenberg.nl Diëtist Woudenberg Wilma Meijer, diëtist dietist@gmail.com

logo SLIMMERNIEUW

Nieuw-Vennep

Voedingsadviesbureau de Winter Angela Kranendonk, diëtist angela@voedings-advies.nl Cilia Liklikuwata, diëtist cilia@dewinter.nl Laura van Dijk, diëtist lauravandijk@dewinter.nl Verheul & Weerman Charlot Ruhe, fysiotherapeut CRuhe@verheulenweerman.nl Kevin Groot, fysiotherapeut KGroot@verheulenweerman.nl Manouk van Woerkom, fysiotherapeut MvanWoerkom@verheulenweerman.nl  Team Sportservice Danny Pieterse, buurtsportcoach dpieterse@teamsportservice.nl