logo SLIMMERNIEUW

Musselkanaal

Fysiotherapie Musselkanaal Marieke Lammers, fysiotherapeut m.lammers@fysiotherapiemusselkanaal.nl Fysiotherapie Musselkanaal Roy de Boer, fysiotherapeut R.deboer@fysiotherapiemusselkanaal.nl Zorggroep Meander Kim Landman, diëtist, kimlandmann@hotmail.com

logo SLIMMERNIEUW

Utrecht Leidsche Rijn

Leidsche Rijn Julius Gezondheidscentra: Karolien van den Brekel, huisarts KvandenBrekel@lrjg.nl Aaffiena van der Ven AvanderVen@lrjg.nl Wytse Brongers, fysiotherapeut WBrongers@lrjg.nl Lilly Alefs, fysiotherapeut LAlefs@lrjg.nl Elza Kips, diëtist e.kips@dietheek.nl

logo SLIMMERNIEUW

Soest/Bunschoten

Additief voeding dieet & leefstijl Bea Pinkert, diëtist info@additief-voedingendieet.nl Elzis Sanne van den Berg, beweegmakelaar beweegmakelaar@elzis.nl Fysiotherapie de Bundeling Bep Rademaker, fysiotherapeut info@fysiodebundeling.nl Bregje Rienstra, fysiotherapeut info@fysiodebundeling.nl Lijf & Visie Soest Maarten van de Beek, fysiotherapeut Maarten.vandebeek@lijfenvisie.nl

logo SLIMMERNIEUW

Achterveld

Praktijk voor Fysiotherapie Achterveld Bartho Nuijens, fysiotherapeut bartho@heelkom.nl

logo SLIMMERNIEUW

Leusden

Academas Bjorn Landzaat, fysiotherapeut blandzaat@academas.nl Maaike Flint, fysiotherapeut /oedeemtherapeut maaikeflint@academas.nl Floor Wijma, fysiotherapeut/ manueel therapeut fwijma@academas.nl Marieke de Korte, POH-S, assistentensante@hotmail.com Dietheek Melody Kwint, diëtist m.kwint@dietheek.nl Rondom Podotherapeuten Robin Jongbloet, leefstijlcoach robin.jongbloet@rondompodotherapeuten.nl Judith Sol, leefstijlcoach judith.sol@rondompodotherapeuten.nl

logo SLIMMERNIEUW

Barneveld

Fysio Barneveld Christiaan Uil, fysiotherapeut Christiaan@fysiobarneveld.nl Giedo Teulen, fysiotherapeut giedo@fysiobarneveld.nl Patricia Schulte, fysiotherapeut, praktijk@fysiobarneveld.nl Praktijk voor oefentherapie Mensendieck Grace Velthof, oefentherapeut, velthof@mensendieckbarneveld.nl Huisartsen Eemland Dianne Jaspers, huisarts,  D.Jaspers@huisartseneemland.nl Dietistenpraktijk Barneveld Annelies Dormans, diëtist, dormans@dietistenpraktijkbarneveld.nl Emma Haak, diëtist, haak@dietistenpraktijkbarneveld.nl Kitty van der Molen, diëtist moolen@dietistenpraktijkbarneveld.nl Dietistenpraktijk Barneveld Danielle Willemsen-van den Brink, diëtist  Brink@dietistenpraktijkbarneveld.nl

logo SLIMMERNIEUW

Amersfoort

Fyzie Amersfoort Menno Werrie, fysiotherapeut, mwerrie@fyzie.nl Thomas Kalkman, fysiotherapeut, tkalkman@fyzie.nl Fysio Centrum Hoogland Caspar Tittse, fysiotherapeut, caspar@fysiocentrumhoogland.nl Renie Meddens, fysiotherapeut renie@fysiocentrumhoogland.nl Dietistenpraktijk Amersfoort-Zuid Doke Mol-Buis, diëtist, info@dokedietist.nl Dietistenpraktijk Food in Motion Monique Benhaddou,  diëtist, info@foodinmotion.nl Dietisten Midden Nederland Laura Hilhorst, diëtist, Laura.Hilhorst@dietistenmn.nl Femke Terpstra, diëtist femke.terpstra@dietistenmn.nl Dietistenpraktijk Petra Jongenelen / Dietistenpraktijk Amersfoort-Noord Petra Jongenelen,  diëtist, petra.jongenelen@planet.nl […]

logo SLIMMERNIEUW

Woudenberg

Geeresteingroep Melanie de Graaf-Halfhide, fysiotherapeut melanie.halfhide@gmail.com Maaike Hazeleger, fysiotherapeut m.hazeleger@geeresteingroep.nl Gezond Gewicht Woudenberg Wiesje van den Bergh, leefstijlcoach wiesje@gezondgewichtwoudenberg.nl Diëtist Woudenberg Wilma Meijer, Diëtist dietist@gmail.com