Amersfoort

logo SLIMMERNIEUW
  • Fyzie Amersfoort
    Menno Werrie, fysiotherapeut,
    mwerrie@fyzie.nl
    Thomas Kalkman, fysiotherapeut,
    tkalkman@fyzie.nl
  • Fysio Centrum Hoogland
    Caspar Tittse, fysiotherapeut,
    caspar@fysiocentrumhoogland.nl
    Renie Meddens, fysiotherapeut
    renie@fysiocentrumhoogland.nl
  • Dietistenpraktijk Amersfoort-Zuid
    Doke Mol-Buis, diëtist,
    info@dokedietist.nl
  • Dietistenpraktijk Food in Motion
    Monique Benhaddou,  diëtist, info@foodinmotion.nl
  • Dietisten Midden Nederland
    Laura Hilhorst, diëtist, Laura.Hilhorst@dietistenmn.nl
    Femke Terpstra, diëtist
    femke.terpstra@dietistenmn.nl
  • Dietistenpraktijk Petra Jongenelen / Dietistenpraktijk Amersfoort-Noord
    Petra Jongenelen,  diëtist, petra.jongenelen@planet.nl
  • Dietistenpraktijk Amersfoort-Noord/ Dietistenpraktijk Nieuwland
    Arineke Deinum,  diëtist, deinum.dietist@planet.nl
  • SRO
    Patrick de Mooij, buurtsportcoach, PdMooij@SRO.NL
    Lisanne Huijzendveld, buurtsportcoach,
    lhuizendveld@sro.nl
    Tim Klinkhamer, buurtsportcoach,
    tklinkhamer@sro.nl
    Heleen Zuiderduin, buurtsportcoach, hzuiderduin@sro.nl
    Sven Slop, buurtsportcoach
    SSlop@SRO.NL
    Ilona de Rooij, buurtsportcoach
    IdRooij@SRO.NL
    Yoeri Bos, buurtsportcoach
    Ybos@SRO.NL
    Mark Schepp, buurtsportcoach
    MSchepp@SRO.NL
  • Huisartsenpraktijk Zielhorst
    Monique Leijen, POH, assistentenzielhorst@gmail.com
  • Huisartsenpraktijk Berkenlaan
    Anneke Heijink,  POH, aheijink@gezondheidscentrumhoogland.nl
  • Huisartsenpraktijk dr Hauck
    Annejet Eerkens, POH/diabetesverpleegkundige
    poh@dokterhauck.nl
  • Fysio Sport en Training ‘de Isselt’
    Wietske Zijderveld, fysiotherapeut
    wietske_z@hotmail.com
  • Fysiotherapie Amersfoort MTC de Fysioclub
    Maike van Vliet, fysiotherapeut
    maike.vanvliet@fysioclub.nl
  • José van ‘t Ooster, POH-S
    josekattenbroek@gmail.com
  • Inge van de Bosch,POH-S
    i.bosch@vogelplein.nl
  • Marlies Koelewijn, POH-S
    marlies@sagenhoek.nl
  • Marjan Hendriksen, POH
    mhendriksen@huisartsenpraktijkvathorst.nl
  • Dorinda van der Wijst, POH dvdwijst@huisartsenpraktijkvathorst.nl
  • Fysio Sport en Training de Isselt
    Eric de Boer, fysiotherapeut, em.deboer89@gmail.com
  • Dietheek
    Sarah Klapwijk-Douma, diëtist, s.klapwijk@dietheek.nl