Amersfoort

logo SLIMMERNIEUW
  • Fysiotherapie Schuilenburg
    Joel Abraham, fysiotherapeut
    j.abraham.fysio@gmail.com
    Paula Avezaat, fysiotherapeut
    p.avezaat@gmail.com
  • Fyzie Amersfoort
    Thomas Kalkman, fysiotherapeut,
    tkalkman@fyzie.nl
    Emma van de Vorst, fysiotherapeut,
    emmavdvorst@fyzie.nl
  • Fysio Centrum Hoogland
    Renie Meddens, fysiotherapeut
    renie@fysiocentrumhoogland.nl
    Ruud Hordijk, fysiotherapeut
    ruud@fysiocentrumhoogland.nl
  • Dietistenpraktijk Amersfoort-Zuid
    Doke Mol-Buis, diëtist,
    info@dokedietist.nl
  • Dietistenpraktijk Food in Motion
    Monique Benhaddou,  diëtist, info@foodinmotion.nl
  • Dietisten Midden Nederland
    Laura Hilhorst, diëtist, Laura.Hilhorst@dietistenmn.nl
    Femke Terpstra, diëtist
    femke.terpstra@dietistenmn.nl
    Patty Luijt, diëtist, patty.luijt@dietistenmn.nl
    Ayfer Yalcin, diëtist, ayfer.yalcin@dietistenmn.nl
  • Dietistenpraktijk Petra Jongenelen / Dietistenpraktijk Amersfoort-Noord
    Petra Jongenelen,  diëtist, petra.jongenelen@planet.nl
  • Dietistenpraktijk Amersfoort-Noord/ Dietistenpraktijk Nieuwland
    Arineke Deinum,  diëtist, deinum.dietist@planet.nl
  • Fysio Sport en Training ‘de Isselt’
    Wietske Zijderveld, fysiotherapeut
    w.zijderveld@fysiosportentraining.nl
    Eric de Boer, fysiotherapeut
    amersfoort@fysiosportentraining.nl
  • Dietheek
    Sarah Klapwijk-Douma, diëtist
    s.klapwijk@dietheek.nl
    Judith Kroesbergen, diëtist
    j.kroesbergen@dietheek.nl
  • MTC de Fysioclub
    Annelous van der Donck, fysiotherapeut
    Annelous.vanderdonck@fysioclub.nl
    Iris Fischer, fysiotherapeut
    iris.fischer@fysioclub.nl
    Nadia Klamer, fysiotherapeut
    nadia.klamer@fysioclub.nl
  • OREC
    Wim van Tongeren, fysiotherapeut
    zonorec@planet.nl